Публікації

Показано дописи з 2015

Сучасний урок англійської мови (опис власного досвіду роботи)

    Викладання - це мистецтво, а не ремесло - в цьому корінь учительскої справи. Спробувати десять методів і вибрати свій, переглянути десять підручників і не дотримуватись лише одного - ось один можливий шлях живого викладання. Достойно винаходити, вимагати, вдосконалюватись - ось єдиний курс життя вчителя.     Перед школою нині стоїть завдання гуманізації освіти. Тому намагаюсь ефективно органзувати колективну і індивідуальну роботу з учнями, враховуючи їх вікові особливості і особисті якості.     В.О. Ключевський писав: "Щоб бути хорошим викладачем, потрібно любити те, що викладаєш і любити тих, кому викладаєш". У своїй роботі намагаюсь створити для кожного учня оптимальні умови навчання, задовольнити їх інтелектуальні потреби.      Раціональне застосування яскравої образотворчої і предметної наочності, вербальних опор при введенні і відпрацюванні мовленнєвого матеріалу забезпечує оптимальні умови для його сприйняття, осмислення, а також для стимуляції мовної активності

Інтегрований урок "Theme.Kingdom of Seasons. Методи пізнання природи."

  Theme. Kingdom  of Seasons .  Методи пізнання природи. Мета: систематизувати й узагальнити вживання лексики з теми; виховувати              увагу, інтерес до вивчення англійської мови; прищеплювати любов до природи. Продовжувати ознайомлювати учнів з основними методами дослідження природи; розглянути прилади, за допомогою яких вивчають природу, приклади їх використання; формувати уявлення про місце людини в природі; розвивати інтерес до вивчення природи, уміння правильно користуватись навчальною та допоміжною літературою, виділяти головне, аналізувати інформацію. Вчити дітей працювати в групах. Обладнання: роздавальні картки, малюнки, комп’ютер, вимірювальні прилади. Тип уроку: узагальнюючий. Вид: бінарний з англійської мови та природознавства.   ХІД УРОКУ I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНОЗЕМНОГО МОВЛЕННЯ T. Good morning, children! I am very glad to see you. How are you today? Children, I know you like to travel. And today we are going to travel in our imagination.