Дата народження: 16.03.1965.
Самоосвітня проблема: Впровадження інтерактивних ігор та розвиток творчих здібностей учнів на уроках англійської мови.
Педагогічне кредо: Щоб бути хорошим викладачем, потрібно любити те, що викладаєш і любити тих, кому викладаєш.
Методоб'єднання вчителів іноземної мови
Отримати посилання
Facebook
X
Pinterest
Електронна пошта
Інші додатки
17.10.17 у відділі освіти відбулося чергове засідання творчої групи вчителів англійської мови. Педагоги обмінялися досвідом роботи та творчими здобутками.
Викладання - це мистецтво, а не ремесло - в цьому корінь учительскої справи. Спробувати десять методів і вибрати свій, переглянути десять підручників і не дотримуватись лише одного - ось один можливий шлях живого викладання. Достойно винаходити, вимагати, вдосконалюватись - ось єдиний курс життя вчителя. Перед школою нині стоїть завдання гуманізації освіти. Тому намагаюсь ефективно органзувати колективну і індивідуальну роботу з учнями, враховуючи їх вікові особливості і особисті якості. В.О. Ключевський писав: "Щоб бути хорошим викладачем, потрібно любити те, що викладаєш і любити тих, кому викладаєш". У своїй роботі намагаюсь створити для кожного учня оптимальні умови навчання, задовольнити їх інтелектуальні потреби. Раціональне застосування яскравої образотворчої і предметної наочності, вербальних опор при введенні і відпрацюванні мовленнєвого матеріалу забезпечує оптимальні умови для його сприйняття, осмислення, а тако...
В Україні є багато народних символів, які називають оберегами. Це вінок, рушник і хустина. Ми українці, а значить маємо знати свою історію, розвивати культуру, традиції, любити свій народ, а це значить шанувати мамину пісню, що вчила добра і ласки, пам'ятати батьківську хату, бабусину скриню, з трепетом брати в руки речі, які в ній є, і берегти їх як найціннішу реліквію. Здавна в пам’яті народу збереглося, що хустка для жінки – не тільки ознака одягу, але й найцінніша реліквія. Учні 6-А класу відзначають День хустки.
28 січня в 6-А класі була проведена виховна година "Здоров‘я - це запорука успіху". Здобувачі освіти повторили поняття "здоров‘я" та "здоровий спосіб життя", а також визначили фактори, які сприяють і які шкодять здоров‘ю людини.
Коментарі
Дописати коментар